DANE KONTAKTOWE

NZOZ „RAD-MED”
Przychodnia Lekarzy Rodzinnych


08-200 Łosice
ul. Siedlecka 20A

Telefony:
(83) 357-23-40
(83) 357-25-53

Lekarz rodzinny Radosław Stefaniuk
Telefon: 502-170-788


ZOSTAŃ NASZYM PACJENTEM

przychodnia rad-med

Jeżeli nasi specjaliści oraz szeroka gama usług odpowiadają Twoim oczekiwaniom, możesz w każdej chwili przystąpić do naszej przychodni.

Aby oszczędzić Twój czas, pobierz poniższy formularz, wypełnij go i przyjdź do nas.

Serdecznie zapraszamy, zapewniamy miłą obsługę i fachową pomoc.

Pobierz formularz zgłoszeniowy


NZOZ „RAD-MED”
Przychodnia Lekarzy Rodzinnych

NZOZ Przychodnia Lekarzy Rodzinnych „RAD-MED” działa od listopada 2008 r.

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się przychodnią w Powiecie Łosickim. Każdego dnia przybywa nam pacjentów a co za tym idzie, poszerzamy zakres naszych usług oraz zakupujemy coraz nowsze urządzenia diagnostyczne.

Naszym zadaniem jest świadczenie wysokiej jakości usług medycznych w oparciu o wysokie kwalifikacje naszego personelu medycznego, jego doświadczenie oraz sprzęt najwyższej jakości.

radmed łosice

Do tego wszystkiego należy dodać wzorową organizację pracy, zapewniającą pacjentom szybki dostęp do lekarzy, badań i zabiegów. W codziennej pracy kierujemy się wyłącznie dobrem naszych pacjentów.


Lekarze rodzinni pracujący w naszej poradni obejmują kompleksową opieką zarówno dorosłych jak i dzieci we wszelkich specjalnościach.

radmed łosice

Przychodnia „RAD-MED” bezpłatnie świadczy usługi medyczne w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Przychodnia ma podpisany kontrakt z NFZ na podstawową opiekę zdrowotną udzielaną przez lekarzy i pielęgniarki.


Zapraszamy do naszej placówki."Zdrowie jest najpierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim."

Platon